Terma Bukovina

W odległości tylko 6 km od naszego pensjonatu znajduje się największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych Terma Bukovina. W tym najnowocześniejszym w Europie ośrodku można odpocząć, zrelaksować się, a także zadbać o zdrowie, ponieważ wody termalne mają lecznicze właściwości. Wydobywane są ze zbocza góry Wysoki Wierch w Bukowinie Tatrzańskiej.

Wody termalne mają liczne dobroczynne właściwości. Pomagają przy leczeniu chorób takich jak m.in. Alzhaimer i Parkinson. Wzmacniają serce, poprawiają krążenie, a także łagodzą bóle stawów. Kąpiel w wodach termalnych przyspiesza przemianę materii, a także reguluje gospodarkę hormonalną.

Terma Bukovina to kompleks basenów zewnętrznych, a także wewnętrznych z bardzo ciepłą wodą. Ich temperatura waha się od 30 do 38 ° C. Wodne zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny i łaźnie parowe są do Twojej dyspozycji. Niezależnie od pory roku czy pogody. Tak samo nasz ośrodek Gościniec nad Suchą Wodą – otwarty 24 godziny na dobę przez cały rok!

Chcesz dowiedzieć się więcej o pensjonacie w górach? Zadzwoń i zarezerwuj pokój. Noclegi w Małym Cichym – odpoczynek w góralskim stylu.