W odległości tylko 6 km od naszego pensjonatu znajduje się największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych Terma Bukovina.

W tym najnowocześniejszym w Europie ośrodku można odpocząć, zrelaksować się, a także zadbać o zdrowie.

Wody termalne mają liczne dobroczynne właściwości. Pomagają przy leczeniu chorób takich jak m.in. Alzhaimer i Parkinson. Wzmacniają serce, poprawiają krążenie, a także łagodzą bóle stawów.

Kąpiel w wodach termalnych przyspiesza przemianę materii, a także reguluje gospodarkę hormonalną. Wydobywane są ze zbocza góry Wysoki Wierch w Bukowinie Tatrzańskiej.

 

Terma Bukovina to kompleks basenów zewnętrznych, a także wewnętrznych z bardzo ciepłą wodą. Ich temperatura waha się od 30 do 38 ° C. Wodne zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny i łaźnie parowe są do Twojej dyspozycji. Niezależnie od pory roku czy pogody. Tak samo nasz ośrodek Gościniec nad Suchą Wodą – otwarty 24 godziny na dobę przez cały rok!

Cenisz sobie komfort na szlaku i stoku? Stacja Narciarska Małe Ciche, w której znajdują się kolej krzesełkowa i wyciąg orczykowe, to idealne miejsce dla narciarzy!

 

Jest to najlepsza stacja narciarska w Małopolsce! Skąd o tym wiemy? Stacja Narciarska Małe Ciche otrzymała nagrodę główną w plebiscycie na „Najlepszą Stację Narciarską Małopolski” w 2015 roku.

Po Stacji Narciarskiej Małe Ciche możesz odbyć wirtualną wycieczkę, a także obserwować warunki panujące na stoku za pomocą trzech kamer, które dostępne są na stronie internetowej Stacji.

 

Wybierasz się na białe szaleństwo do Małego Cichego? Zamów nocleg w Gościńcu nad Suchą Wodą, który od stacji narciarskiej oddalony jest zaledwie o 1500 metrów!

Jeśli chciałbyś wybrać się na narty z rodziną i szukasz bezpiecznego stoku, to nie mogłeś lepiej trafić. Wyciąg narciarski Kułach Polana Błociska zapewnia wszystko do nauki narciarstwa.

 

Do Twojej dyspozycji jest kadra instruktorska z wysokimi kwalifikacjami.

Aby podnieść bezpieczeństwo użytkowników, wyciąg narciarski został poddany modernizacji, na przykład stworzono wyciąg podporowy, a także otoczono stok siatkami ochronnymi. Przystosowano do sztucznego naśnieżania oraz zakupiono ratrak.

 

Na stronie WWW stoku jest kamera online, dzięki której możesz sprawdzić pogodę na stoku.

Stacja Narciarska Małe Ciche

baseny termalne bukovina

Wyciąg narciarski Kułach Polana Błociska

Planujesz białe szaleństwo z rodziną? Pamiętaj o noclegu we wsi Murzasichle w Gościńcu nad Suchą Wodą.

Zadzwoń i zarezerwuj pokój już dziś.

zarezerwuj pokój już dziś

Poczuj góralski klimat i podziwiaj Zakopane wraz z jego okolicznymi atrakcjami. 

Latem możesz to zrobić biorąc udział w przejażdżkach bryczką, którą tradycyjnie ciągną konie, zaś zimą skorzystaj z obszernej oferty kuligów na prawdziwych saniach.

 

To wszystko zwieńczone jest swojskim poczęstunkiem. 

Taki pobyt na pewno zapadnie na długo w pamięć.

KULIGI I PRZEJAŻDŻKI BRYCZKĄ

Halina i Janusz Pawlikowscy

 

ul. Lichajówki 2c

34-531 Małe Ciche

Telefon:  + 48 665 207 060

E-mail:  pawlikowska-h@wp.pl